התחדשות עירונית

למשרד מומחיות מיוחדת וניסיון רחב היקף בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית, לרבות פרויקטים רחבי היקף של פינוי בינוי, תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה), תמ"א 38/1 (חיזוק ועיבוי).

המשרד מלווה את בעלי הדירות בתחום ההתחדשות העירונית החל בשלב ההתארגנות וביצוע בדיקות מקדמיות להיתכנות הפרויקט ועובר לשלב הקמת הפרויקט והשלמתו, תוך התאמה ותשומת לב לפרטים ולמאפיינים הייחודיים של מיזמים מורכבים אלו.

לאור ניסיונה העשיר של המחלקה בעשרות פרויקטים, ישנה הבנה עמוקה במגבלות העסקיות של היזמים בפרויקטים מסוג אלה, ומאידך גיסא הבנה במגבלות, בצרכים וברגישויות של הדיירים ויכולות לגשר על הפערים שבין היזמים לדיירים.

מחלקת התחדשות עירונית במשרדנו מטפלת בעשרות רבות של עסקאות פינוי בינוי, תמ”א 38 (הריסה ובנייה) ותמ"א 38 חיזוק ועיבוי.

למשרדנו ניסיון רב בייצוג בעלי הדירות, החל בשלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש היתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, פיקוח על כל שלבי התכנון בפרויקט ועד למסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות.

כמו כן, ניסיונם העתיר של עו"ד נורית כהן-קצב, עו"ד אור קרן ועו"ד רועי דהן במתן ייעוץ משפטי למנהלות התחדשות עירונית ברחבי הארץ, מעניק למשרדנו יתרון משמעותי בהבנת הצרכים וקידום התהליכים גם מהצד של הרשויות המקומיות.

השאירו פרטים: